Zmienili trasę autobusów, zapomnieli zmienić rozkładu jazdy?

Zgierska komunikacja od lat boryka się z wieloma problemami, na których brakuje rozwiązań. W lutym nastąpiła zmiana trasy autobusów linii ‘4’ i ‘8’, ale jak informuje jedna ze zgierzanek na grupie mieszkańców, Miejskie Usługi Komunikacyjne zapomniały uaktualnić rozkłady jazdy na przystankach.  Miesiąc temu w oficjalnym komunikacie pojawił się błąd ortograficzny. Bywały także przypadki innych godzin odjazdu na przystanku i stronie internetowej. Powstaje zatem pytanie: KTO I ZA ILE PRACUJE W MUK?


Pani Magda pisze: Kolejna zmiana trasy autobusu linii 4 i 8 !!! Wróciły na starą trasę tzn. przez pl. Kilińskiego . szkoda ze MUK nie zadbał o to żeby na przystankach powiesić informacje o takowej zmianie przez co dziś się spóźniłam godzinę na spotkanie. Ktoś powinien ponieść jakieś konsekwencje braku info !!!

Pani Ela wtóruje dodając, że ma dosyć tych idiotycznych zmian. Natomiast komunikacją miejską nazywa porażką.

Duży problem miała również Pani Jolanta, która rano utknęła na Sierakowskiego. Autobus linii ‘3’, który powinien przyjechać o 6.09 w ogóle nie dotarł. Dodaje również, że spóźnienia są duże nawet gdy nie ma prowadzonych prac drogowych.

Napisaliśmy w ten sprawie do Miejskich Usług komunikacyjnych. Czekamy na odpowiedź.


JEŚLI MIELIŚCIE PROBLEMY Z KORZYSTANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W NASZYM ZGIERZU, PISZCIE DO NAS NA ZGIERZMOIMMIASTEM@GMAIL.COM BĄDŹ NA NASZ FUNPAGE NA FACEBOOK.
Zmienili trasę autobusów, zapomnieli zmienić rozkładu jazdy? Zmienili trasę autobusów, zapomnieli zmienić rozkładu jazdy? Reviewed by zgierzmoimmiastem on 22:14:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.