Czy radni poprą Prezydenta Staniszewskiego?

W ostatni czwartek czerwca odbędzie się XXXVI sesja Rady Miasta Zgierza. Radni zdecydują o absolutorium dla Prezydenta Przemysława Staniszewskiego. Ponadto przyjrzą się realizacji inwestycji w mieście oraz zostaną zapoznani z działaniami na rzecz rozwiązywania problemów społecznych w naszym mieście. 


Sesja rozpocznie się o 10.00 w sali obrad Urzędu Miasta. Radni zajmą się budżetem Miasta, a następnie przejdą do udzielania absolutorium, które jest oznaką zaufania i pozytywną oceną dla Prezydenta. Mimo, że istnieje teoretyczna możliwość jego nieudzielenia, to matematyczny pragmatyzm mówi sam za siebie. Dziewiętnastu radnych skupionych w Prawie i Sprawiedliwości oraz klubie Prezydenta Staniszewskiego wobec czteroosobowej opozycji przesądza wynik.

Ponadto zostanie nadany Statut Miejskiemu Zespołowi Przychodni Rejonowych oraz Regulamin Ośrodkowi Wypoczynkowemu "Malinka".


Szczegółowy plan TUTAJ 


Czy radni poprą Prezydenta Staniszewskiego? Czy radni poprą Prezydenta Staniszewskiego? Reviewed by zgierzmoimmiastem on 21:44:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.