Urząd Miasta będzie miał nowego pracownika

Urząd Miasta Zgierza będzie miał nowego pracownika. Kto nim będzie? 


Od kwietnia skład Urzędu Miasta powiększy się o nowego pracownika, ale nie byle jakiego. Ratusza pierwszy raz w historii będzie pilnował pies! Szczeniak znalazł się w piątek 1 kwietnia. Długo schronienia szukać nie musiał. Prezydent Przemysław Staniszewski wraz ze współpracownikami podjął jednomyślnie decyzję o jego adopcji. Teraz każdy zgierzanin ma szansę zaproponować imię i zgarnąć nagrodę jeśli propozycja zostanie przyjęta.


Fot: UMZ
Mam również nadzieję, że będzie to pozytywny akcent i jednocześnie przypomnienie, że zwierzęta są naszymi przyjaciółmi i powinniśmy o nie również zadbać-napisał Prezydent na swoim profilu.


Prezydent Staniszewski nie jest pierwszym włodarzem miasta, który wyszedł z taką inicjatywą. W ubiegłym roku Polskę obiegła informacja o adopcji kilku starych i schorowanych psów przez aleksandrowski magistrat. Teraz pracują w Miejskich Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz spółce komunalnej. 
Urząd Miasta będzie miał nowego pracownika Urząd Miasta będzie miał nowego pracownika Reviewed by zgierzmoimmiastem on 12:31:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.