W weekend bez nudy!

Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem wyjątkowych atrakcji. Na nudę nie będzie miejsca! Z okazji najdłuższego dnia w roku odbędzie się noc sobótkowa. Fani aktywnego trybu życia sprawdzą swoją kondycję w kolarstwie górskim, melomani wysłuchają koncertów, a rodziny będą piknikować w niedzielę.  

Po pierwsze: FOLKLOR DA SIĘ LUBIĆ! 

Kto powiedział, że tradycja musi być nudna? Nic bardziej mylnego. Stowarzyszenie FOLKIER po raz kolejny organizuje Noc Sobótkową. Rozpocznie się w sobotę o 18.00 w Parku Miejskim im. T. Kościuszki. Zachęcamy przyprowadzić swoje pociechy, ponieważ w planie przewidziana jest nauka tańca ludowego! O 22.00 rozpocznie się staropolski obrzęd sobótkowy

Po drugie: rozRUCH!

Stacja Nowa Gdynia w ramach preludium do festiwalu Kolory Polski zorganizowała moc atrakcji. Rozpoczną się o 14.00. Będzie można napisać swoją piosenkę, nauczyć się śpiewać czy grać na bębnach. Dla lubiących sport czeka fitness w plenerze, zumba dla dzieci. Swoje pokazy i konkursy przedstawi Straż Miejska z WOPR-em. Na podsumowanie o 20.00 piosenki Andrzeja Zauchy zagra Kuba Banach!

Po trzecie: Sprawdź kondycję

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na XX edycję Amatorskich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup. Zawody odbędą się na Malince. Biuro Organizacyjne będzie czynne już od 9. Chętni muszą uiścić opłatę (10 zł do 16 lat, 20 zł pozostali). W dzień turnieju o 50% więcej. Zapisywać się można na www.familycup.com.pl. 

Po czwarte: Wzbogać się muzyką!

Z okazji dwóch ważnych rocznic Parafia Ewangelicko-Augsburska zaprasza wszystkich na koncert muzyki chóralnej o 19.00 przy ul. Spacerowej 2. Prowadzić będzie główny dyrygent Filharmonii Łódzkiej Dawid Ber. Wstęp wolny


Po piąte: Zabierz rodzinę na piknik! 


 W niedzielne południe przy Chełmskiej 42/42a rozpocznie się PIKNIK INTEGRACYJNY "WSPÓLNE WIĘZI” organizowany wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu oraz Radą Osiedla Krzywie-Chełmy. W ramach atrakcji przewidziane są m.in. pokazy strażaków i policjantów, umundurowania, dawnej broni. Fani motocykli będą mieć możliwość przejażdżki. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na rehabilitację i terapię dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.
W weekend bez nudy! W weekend bez nudy! Reviewed by zgierzmoimmiastem on 15:06:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.