Polityczne 'out-y'

Wtorek przyniósł kilka ciekawych informacji dotyczących naszego Miasta. Znamy już kandydata na Prezydenta i wynik zmian w Telewizji CENTRUM.  A co przyniesie dzisiejsza sesja?

Coming out
Po południu na placu Jana Pawła II odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, na której przedstawiono Przemysława Staniszewskiego jako kandydata na Prezydenta Miasta Zgierza. Pełni on teraz funkcję I zastępcy Prezydenta. Jemu podlegają wydziały związane z infrastrukturą, gospodarką przestrzenna, ochroną środowiska i zamówieniami publicznymi. Stanowisko objął 2 lipca 2012 roku zastępując Bogumiłę Kapustę. Wcześniej pracował w  spółce "Wodociągi i Kanalizacja - Zgierz Sp. z o.o.".

Out

Późnym wieczorem na portalu społecznościowym redaktor naczelna Monika Gering podała informację o odejściu z telewizji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powody są czysto polityczne. W zarządzie stowarzyszenia, które prowadzi telewizję zasiadają przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. Z tego względu miało dochodzić do napięć z byłą już redaktor. Były już momenty podczas tej kadencji kiedy mówiono o niepełnej zależności.

"Szanowni Państwo,

po ponad dwóch latach pracy na stanowisku redaktora naczelnego pożegnałam się ze Stowarzyszeniem Telewizji Kablowej „Centrum”. Tym samym pragnę podziękować telewidzom, rozmówcom i współtworzącym program lokalny za wsparcie, cenne uwagi i dodawanie otuchy w trudnych chwilach. Bez Was nie byłoby „Wydarzeń”, „Gościa Tygodnia” i wielu interesujących programów cyklicznych, które emitowane były na antenie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. 
Do zobaczenia."

Political fiction

Rewelacji na pewno dostarczy nam dziś wznowienie sesji po przerwie. Radni będą zadawać pytania i procedować nad istotnymi dla rozwoju naszego miasta, projektami uchwał. Wielka niewiadomą będzie do ostatniej chwili obecność Iwony Wieczorek przez której nieobecność mieszkańcy nie mogli zadawać pytań. Pełną relacje znajdziecie na stronie Urzędu Miasta oraz Gazety "Zgrzyt". Natomiast na naszym fanpage'u będziemy informować o najważniejszych kwestiach.
Polityczne 'out-y' Polityczne 'out-y' Reviewed by Krzysiek on 22:55:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.