Zgierz bez Prezydenta

Od ponad trzech lat rządzi naszym miastem. Dla jednych jest bóstwem, dla drugich szatanem w kobiecym przebraniu. Mowa oczywiście o Prezydent Iwonie Wieczorek. Jak długo potrwa jeszcze jej kadencja? Okazuje się, że krócej niż nam wszystkim się wydaje. 

Systematycznie obniża deficyt naszego miasta. W 2014 r. został zaplanowany na kilkanaście tysięcy złotych. Znacząco podniósł się stan techniczny zgierskich dróg. Za 3 miesiące będziemy mieć jeden z piękniejszych parków w całej aglomeracji łódzkiej. Wszystkich sukcesów trudno wymienić. Za swoją ciężką pracę jest wynagradzana dyplomami, podziękowaniami, odznaczeniami. Ale to już historia. 
Wg informacji, które udało się zdobyć podczas dzisiejszej wizyty w Urzędzie Miasta Zgierza IWONA WIECZOREK REZYGNUJE ZE STANOWISKA PREZYDENTA MIASTA ZGIERZA. W Magistracie mówi się, że względy polityczne przeważyły szalę. Bezwzględna krytyka ze strony opozycyjnych radnych, anonimowych profili na Facebook'u oraz sugestie szefa sztabu wyborczego w poprzednich wyborach miały zaważyć o podjęciu tak ważnej dla nas wszystkich decyzji. Mam dość oskarżania mnie o coś, czego nie zrobiłam. Nie mam sił udowadniać, że jestem człowiekiem, a nie wielbłądem. To nie moja wina, że zastałam Miasto w totalnej rozsypce. Robiłam, co mogłam, ale ta wrogość ze strony niektórych radnych, ich pytania sugerujące, brak wiedzy oraz kąśliwe uwagi są ponad moje siły. 
Iwona Wieczorek rezygnuje również z ubiegania się w jesiennych wyborach o fotel Prezydenta. Pomocną dłoń wyciągnęło Prawo i Sprawiedliwość. Była Prezydent ma zostać Starostą i reprezentować PIS. 
Zgierz bez Prezydenta Zgierz bez Prezydenta Reviewed by Krzysiek on 12:19:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.