Klub poetycki "ANI SŁOWA"

Klub poetycki ANI SŁOWA w Zgierzu. 

Klub poetycki ANI SŁOWA to nowa formuła działalności kulturalno-społecznej skierowana przede wszystkim do wszystkich lubiących SŁOWO w każdej postaci - pisane, mówione, wykrzyczane.


Siedzibą i miejscem spotkań Klubu będzie klimatyczny i pełen potencjału Park Kulturowy Miasto Tkaczy. Twórczość poetycka przenikająca się z tradycją i walorami Miasta Tkaczy oraz różnorodne inicjatywy odwołujące się do tkackich korzeni, to jeden z celów działalności Klubu.

Miłośnikom słowa proponujemy otwarte i swobodne spotkania w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, nie tylko związanych z pisaniem i twórczością.

Klub poetycki ANI SŁOWA to spotkania, gdzie poza czytaniem, słuchaniem i rozmową na temat twórczości, poruszane są też inne interesujące tematy. Rozmawiamy o sprawach mniej i bardziej poważnych, dotyczących różnych sfer życia, kultury, miasta.

Zapewniamy możliwość spotkań na żywo, integrację środowiska, wspólne inicjatywy i aktywność kulturalno-społeczną, a także wsparcie i przygotowanie do uczestnictwa w konkursach, występach, spotkaniach i imprezach, nie tylko na terenie miasta.

Klub poetycki ANI SŁOWA to spojrzenie na szeroko rozumianą poezję, na twórczość ludzi w różnym wieku, z różnym dorobkiem artystycznym, a także osób, które dopiero zaczynają przygodę
z pisaniem. To również współpraca, integracja oraz motywacja do działań na rzecz społeczności lokalnej.

Zapraszamy na profil na Facebook'u – https://www.facebook.com/groups/anislowa/, na którym znajdują się bieżące wiadomości na temat Klubu, dyskusje, a także próbki naszej twórczości. 

Zachęcamy do dolączenia do Klubu. 
Klub poetycki "ANI SŁOWA" Klub poetycki "ANI SŁOWA" Reviewed by Unknown on 19:57:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.